برنامه اشتراک فایل سیبمو

معرفی برنامه:

برای استفاده از فایل هایی که روی کامپیوتر شما هستند در ابزار های پخش زنده سیبمو شما باید از برنامه اشتراک فایل سیبمو استفاده کنید و نیازی به آپلود کردن فایل ها نیست و فایل ها بطور مستقیم از روی سیستم شما خوانده میشوند و نمایش داده میشوند. عملکر این برنامه به این شکل است که فایل هایی در پوشه files قرار داشته باشند را در دسترس ابزار های سیبمو قرار میدهد. بدلیل اینکه فایل ها از سیستم محلی شما خوانده و استفاده میشوند نیازی به اپلود شدن ندارند و سرعت بارگذاری خیلی بالا خواهد بود و شما میتوانید از فایل های خیلی حجیم استفاده کنید. برای استفاده از این برنامه باید Microsoft NET Framework نسخه 4.5.2 یا بالا تر ولی ترجیحا همین نسخه روی کامپیوتر شما نصب باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل حتما به ما اطلاع دهید.

نحوه استفاده:

ویدیو معرفی و آموزش نحوه استفاده از برنامه اشتراک فایل سیبمو

ابتدا برنامه اشتراک فایل سیبمو را دانلود کنید (دکمه دانلود در انتهای صفحه میباشد) درصورت عدم اجرا یا مشاهده پیغام برنامه پیش نیاز (Microsoft .NET Framework) را نصب کنید. سپس برنامه اشتراک فایل را دانلود کنید و از زیپ خارج کنید. برنامه اشتراک فایل را اجرا کنید سپس فایل هایی که قصد دارید درون ابزار استفاده کنید را داخل پوشه files که کنار برنامه هست بریزید و سپس وارد قسمت ابزارها > هشدار دونیت شوید و روش انتخاب فایل پایین یا بالای هشدار دونیت را روی فایل محلی با برنامه اشتراک فایل سیبمو بگذارید و داخل باکس ظاهر شده اسم و پسوند فایل مورد نظر را وارد کنید (به همرا پسوند فایل مثلا background.png) و تنظیمات را ذخیره کنید.
  • توجه داشته باشید تا زمانی که قصد دارید از فایل ها در ابزار ها استفاده کنید برنامه اشتراک فایل هم باید در حال جرا باشد و نباید بسته شود.
  • فایل هایی که از طریق این برنامه به اشتراک گذاشته میشوند فقط توسط سیستمی که آنها را به اشتراک گذاشته است قابل دسترسی است و اگر ابزار در سیستمی دیگر باز شود فایل ها در دسترس نخواهند بود.
  • استفاده از V​P​N و یا P​r​o​x​y در هنگام استفاده از این برنامه پیشنهاد نمیشود.


راهنمای تصویری (برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید)

دانلود:

دانلود برنامه اشتراک فایل سیبمو:

دانلود Microsoft .NET 4.5.2 (پیش نیاز):

تغییرات نسخه جدید:

  • اضافه شدن قابلیت مخفی شدن آیکون برنامه با Minimize کردن و رفتن به نوار System Tray.
  • بهینه سازی.